Dokumenti In Obrazci

Izobraževalni program – Urnik za št.leto 2019 2020 z dne 06 10 2019

Članstvo

Andragoško društvo Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje je prostovoljno in nepridobitno organizirano združenje, namenjeno predvsem izobraževanju starejših ljudi v tretjem in četrtem življenjskem obdobju.

Pridružite sem nam tako, da izpolnite pristopno izjavo in jo prinesete k nam. Po plačilu članarine, boste dobili izkaznico in postali član našega društva.

Pristopno izjavo lahko dobite:

• Vpisnica in pristopna IZJAVA , kjer jo prenesete, natisnete in izpolnite (izpolnjeno prinesete v našo pisarno);
  • v naši pisarni. Kontaktne podatke in delovni čas najdete tukaj.

Obrazci za krožke in dejavnosti

Vpisnica za šol. leto 2019/2020
Izobraževalni program – Urnik za št.leto 2019 2020
Seznam udeležbe na krožku
Seznam članov krožka
Program dela krožka 2019-2020
Evidenca plačila članarin krožka
Obračun ur za mentorje
Poročilo o izvedbi izobraževalnega programa
Zaključno poročilo ob koncu šolskega leta

Poročila o delovanju

Poročilo o delovanju društva najdete tukaj.

Poslovnik kakovosti poslovanja

Poslovnik kakovosti poslovanja Andragoškega društva Univerze za III. življenjsko obdobje je sprejel Upravni odbor na svoji redni seji, dne 01.04.2014 in 4.11.2014 se uporablja ob statutu in pravilniki, potrebnimi za delovanje društva.

Pregledate in preberete ga lahko tukaj., ko gre za prvo izdajo oz. na povezavi:Poslovnik kakovosti UTŽO Velenje 2. izdaja

Donacije

Vsak izmed nas, lahko 0,5 % svoje dohodnine nameni v dobrodelne namene. To dohodnino bi sicer pustili na državnem proračunu, zato je donacija brezplačna. Izbirate lahko med številnimi nevladnimi organizacijami, ki se trudimo izboljšati kakovost bivanja v naši državi. Veseli bomo, če boste vaš del dohodnine namenili nam, Univerzi za tretje življenjsko obdobje Velenje.

To storite tako, da  si prenesete ter natisnete obrazec,ki ga najdete na spletni strani FURSa, ga izpolnite ter podpišete in po navadni pošti pošljete na Davčni urad Velenje (Naslov: Davčni urad Velenje, p.p. 204, 3320 Velenje) ali pa preko eDavkov.
Naziv našega društva: Andragoško društvo – Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje
Davčna številka: 68132557
Iskreno vam bomo hvaležni za vsako donacijo!

DONATORJI

• Galerija Mozirje
  • PUP – Podjetje za urejanje prostora Velenje
  • Rdeča dvorana