NOČ  KNJIGE  –  PODELITEV BRALNE ZNAČKE ZA ODRASLE V KNJIŽNICI VELENJE

NOČ  KNJIGE  –  PODELITEV BRALNE ZNAČKE ZA ODRASLE V KNJIŽNICI VELENJE
Noč knjige smo praznovali ob zaključku že 13. sezone Bralne značke za odrasle, pri kateri je sodelovalo 36 bralcev in pogovoru z odlično pisateljico, prevajalko in literarno kritičarko Gabrielo Babnik, s katero se je pogovarjala Andreja Ažber. Na osrednjem razstavišču je razstava o Gabrieli Babnik, ki jo je pripravila Stanka Ledinek in bo na ogled do konca maja.
Druženje smo nadaljevali z igrano predstavo Karla Čretnika in Nejca Škorjanca Talija velenjska – ljubezen moja.
Naj živi literatura!
 
Ponosni, ker so prvič sodelovali in osvojili bralno značko, so tudi člani in mentorica krožka Pesništvo in recitiranje: 
Ana Anita Lekše, Metka Sever, Marjana Doblšek, Stanka Ogrizek, Bojan Krevh in Nevenka Hvalec.  ČESTITAMO!
 
 
 
 
X