Med drugim in petnajstim junijem smo članice likovnega krožka Perspektiva, pod mentorstvom Danice Arzenšek in animatorstvom umetnice Ana Marije Pokorny razstavljale izdelke, narejene v različnih tehnikah tekom študijskega leta 2019/2020.

Naj bi se vse dobile včeraj, 15.06.2020., ob 15. uri v Galeriji Vile Bianca, se fotografirale in podrle razstavo. Nato bi šle v Kavarno Hotela Paka in ob klepetu in dobrotah dostojno zaključile študijsko leto. Pa vendar, življenje teče in se ne ozira na načrtovanje posameznika. Ene so se oglasile že pred 15 uro, drugim se je zelo mudilo, tako da je iz fotografij razvidno katere smo zdržale do konca.

Hvala Danici za vodenje in potrpežljivost ter Ana Mariji za skrb in čudovite sivkine šopke. Vsem umetnicam, članicam krožka, pa za vztrajnost in dobro voljo. Čudovite počitnice in na snidenje oktobra 2020 v novem študijskem letu!

 

Napisala in fotografirala: Zdenka Uršnik