Di-FIT – Usposabljanja DBPR Velenje

Di-FIT – Usposabljanja DBPR Velenje

Z Društvom za boj proti raku (DBPR Velenje) smo se v zadnjih dveh mesecih večkrat družili in krepili IKT kompetence v sklopu projekta Di-FIT. Najprej smo si ogledali nadgrajeni portal www.e-tecaji.com in različne funkcije ter vsebine, ki jih nudi – vse to s pametnim telefonom. Nadaljevali smo z uporabo programa Zoom na pametnem telefonu in se v posebnem usposabljanju dotaknili Google elektronske pošte, pošiljanja slik in prilaganja priponk s pomočjo računalnika. V zadnjem druženju pa smo se vrnili k pametnim telefonom in se učili rokovanja z bralnikom QR kode ter nameščanju/odstranjevanju različnih aplikacij.

Več o projektu Di-FIT najdete na tej povezavi, do različnih vsebin, terminov pa lahko dostopate preko našega portala www.e-tecaji.com.

Projekt sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj NVO.

 

 

(foto:  Arhiv Di-FIT)

X