Di-FIT – OTVORITVENA KONFERENCA

Di-FIT – OTVORITVENA KONFERENCA

Pred vrati je otvoritvena konferenca projekta »Digitalni fitnes dolgožive družbe« (Di-FIT), ki je namenjena predvsem našim uporabnikom in uporabnicam. Konferenco  bomo skupaj s konzorcijskimi partnerji izvedli v četrtek, 31. marca 2022, ob 9.30 uri, v prostorih Društva upokojencev Velenje – Kidričeva cesta 9a, Velenje. Dogodek bomo v živo predvajali preko spletnega portala Youtube in preko spletnega videokonferenčnega sistema Zoom. Vse zainteresirane vabimo, da se dogodka udeležijo preko spletne povezave.

Poleg samih partnerskih organizacij bomo predvsem izpostavili prednosti in koristi projekta za uporabnike ter aktivnosti, ki jih načrtujemo, obenem pa že na začetku vzpostavili aktivno vključevanje deležnikov in njihovih potreb.

 

X