Di-FIT – OTVORITVENA KONFERENCA USPELA

Di-FIT – OTVORITVENA KONFERENCA USPELA
Projekt »Digitalni fitnes dolgožive družbe«, na kratko Di-FIT, je doživel tudi uradno predstavitev. Otvoritvene konference  31. marca, sta se poleg nosilca in prijavitelja Društva Novus ter obeh partnerjev Andragoškega društva Univerze za tretje življenjsko obdobje in Društva upokojencev Velenje, udeležili tudi podžupanja Mestne občine Velenje ga. Darinka Mravljak in predstavnica Ministrstva za javno upravo ga. Polona Šega ter več kot  50 zainteresiranih uporabnikov in organizacij. Konferenca se je izvajala hibridno: v živo smo se družili v Veliki dvorani DU Velenje, obenem pa smo jo v živo predvajali tudi preko projektnega spletnega portala www.e-tecaji.com.

Vse aktivnosti v sklopu projekta so za uporabnike brezplačne, sofinancira ga Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj nevladnih organizacij.

X