Di-FIT – Osrednja Slovenija

Di-FIT – Osrednja Slovenija

Zimske razmere in kaos na cesti nam nista preprečila izjemno prijetnega druženja na Slovenski univerzi za tretje življenjsko obdobje Ljubljana v tem tednu. Udeležba v obeh usposabljanjih je bila odlična. Predstavili smo nadgrajeni portal www.e-tecaji.com in imeli obširno predavanje na tematiko digitalne varnosti.

V tem kontekstu ponovno izpostavljamo: uporabnik je ključen za digitalno varnost. Poskrbite za omejitev dostopa, ustvarite si močna gesla (najmanj 10 znakov, kombinacija velikih/malih črk, številk, posebnih znakov), posodabljajte programsko opremo, ne pozabite na varnostno kopijo in nikoli ne odpirajte elektronskih sporočil ter priponk/slik/QR kod od pošiljateljev, ki jih ne poznate. Namigi glede varne rabe IKT tudi na povezavi: https://www.varninainternetu.si/ .

Več o projektu Di-FIT najdete na tej povezavi, do različnih vsebin, terminov pa lahko dostopate preko našega portala www.e-tecaji.com.

Projekt sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj NVO.

 

 

(Arhiv Di-FIT)

X